W trosce o przyszłą mamę i dziecko – Inofolic

Napisane przez dnia 24-08-2015 w Medycyna | Brak komentarzy

W trosce o przyszłą mamę i dziecko – Inofolic

Suplementacja w czasie ciąży, a także w okresie poprzedzającym jako element przygotowania do tego jakże ważnego zadania. Można powiedzieć, ze jest to jeden z najważniejszych okresów w życiu, a suplementacja jest standardowo zalecana przez lekarza. Oczywiście idealnie byłoby, gdyby para wcześniej planowała i przygotowywała się do ciąży oraz rodzicielstwa. I trzeba powiedzieć, że wiele par właśnie w ten sposób podchodzi do tego zagadnienia.Galeria

inofolic

Foto: pixabay.com

inofolic

Foto: pixabay.com

inofolic

Foto: pixabay.com

Warto wiedzieć, że wśród suplementów związanych z macierzyństwem, ciążą, są również takie, które mogą, a nawet powinny być zażywanie przez obydwoje przyszłych rodziców. Inofolic to doskonały przykład takiego preparatu, który ze względu na skład, ma dobroczynny wpływ na przyszłą mamę, ale także na płodność mężczyzny. W składzie suplementu Inofolic znajduje się bardzo wyjątkowa i skuteczna kompozycja kwasu foliowego oraz inozytolu. Kwas foliowy jako składnik niezbędny w diecie przyszłej mamy jest znany już od wielu lat.

Niemalże standardowo zaleca się go kobietom w…

Niemalże standardowo zaleca się go kobietom w ciąży oraz tym, które ją dopiero planują. Dlaczego kwas foliowy jest tak ważny i dlaczego warto zażywać Inofolic. Kwas foliowy stymuluje wzrost komórek matczynych, a jednocześnie ma korzystny wpływ na samopoczucie, układ nerwowy kobiety. Jest również czynnikiem, który redukuje ryzyko uszkodzenia cewy nerwowej u płodu. Warto wiedzieć, że jest to także składnik, który ma pozytywny wpływ na rozwój fizyczny płodu.

Inofolic to nie tylko kwas foliowy, ale także myo-inozytol, który jest składnikiem błon komórkowych. Dzięki zawartości inozytolu Inofolic jest preparatem bardzo skutecznie wspomagającym starania o dziecko. Reguluje cykl, normuje gospodarkę hormonalną i przez to pozytywnie wpływa na płodność. Nawet u pacjentek z PCOs. Ze względu na to, że inozytol to naturalny składnik nasienia męskiego, w przypadku par starających się o dziecko, Inofolic jest zalecany obojgu partnerom.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>