Napisane przez dnia 11-09-2015 w Medycyna | Brak komentarzy

Pharmaceris dla cery wrażliwej

Wiele Polek zna kosmetyki Ireny Eris. Niestety, jest sporo pań, które cierpią na różne przypadłości, uniemożliwiające im stosowanie standardowych kosmetyków. Z myślą o nich wymyślono dermokosmetyki. To preparaty łączące w sobie kosmetyki i farmaceutyki, które mają mieć działanie podobne do leków.


pharmaceris

Foto: pixabay.com

Z myślą o takich klientkach Irena…

Z myślą o takich klientkach Irena Eris, doktor nauk farmaceutycznych, stworzyła specjalną serię produktów o wspólnej nazwie Pharmaceris. Jej autorka nie zapomniała o żadnej z kobiecych bolączek. W serii Pharmaceris znajdą coś dla siebie panie o wrażliwej i alergicznej skórze, o problemach naczyniowych czy z trądzikiem różowatym. Seria Pharmaceris obejmuje także produkty dla chorych z łuszczycą, będącą ogromnym problemem w kontaktach międzyludzkich.

W serii Pharmaceris przewidziano także preparaty…

W serii Pharmaceris przewidziano także preparaty dla nastolatków zmagających się trądzikiem. Dla osób z bardzo suchą skórą w serii Pharmaceris przewidziano emolienty delikatnie nawilżające skórę. Osobne preparaty w serii Pharmaceris przeznaczone są do pielęgnacji włosów. Coś dla siebie znajdą tutaj także panie oczekujące dziecka. Po jego narodzinach mogą sięgnąć po całą serię produktów do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka.

pharmaceris

Foto: pixabay.com

Coś dla siebie w serii Pharmaceris znajdą też panie planujące eksponowanie ciała na plaży, a cierpiące na cellulit, jak również te pragnące ochronić skórę przed szkodliwymi promieniami UVA i UVB. Kiedy wskutek opalania na skórze pojawią się przebarwienia, seria Pharmaceris zaoferuje nam preparaty do wybielania przebarwień.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>