Napisane przez dnia 03-08-2013 w Różne | 2 komentarze

Drogeria Natura

Drogeria Natura to znana i ceniona sieć sklepów z kosmetykami dla kobiet i mężczyzn. Marka ta istnieje na rynku już od ponad 14 lat. Zarówno w mniejszych miejscowościach jak i w tych dużych aglomeracjach możemy dokonać zakupów w tym sklepie. Drogeria ta posiada wiele atutów. To, co zwraca uwagę jako pierwsze, to na pewno przyjemny wystrój wnętrz.Drogeria Natura to znana i…

Drogeria Natura to znana i ceniona sieć sklepów z kosmetykami dla kobiet i mężczyzn. Marka ta istnieje na rynku już od ponad 14 lat. Zarówno w mniejszych miejscowościach jak i w tych dużych aglomeracjach możemy dokonać zakupów w tym sklepie. Drogeria ta posiada wiele atutów. To, co zwraca uwagę jako pierwsze, to na pewno przyjemny wystrój wnętrz. W swojej ofercie, drogeria ta posiada szeroki wybór kosmetyków do pielęgnacji twarzy jak i makijażu.

Pracownicy to przeszkolona kadra w zakresie…

Pracownicy to przeszkolona kadra w zakresie wizażu i kosmetologii, która chętnie udzieli nam porad i odpowie na nasze pytanie w tym temacie. Drogeria Natura, w swojej propozycji sprzedaży, oferuje znane produkty światowych liderów kosmetycznych jak np. Wella, L’Oreal czy Gilette, a co więcej oferuje także marki własne jak np. My Secret – linię przeznaczoną do makijażu. To przyjemne miejsce, gdzie spotkamy się z życzliwą i kompetentną obsługą.

Poza wieloma atrakcyjnymi promocjami, można spotkać się oraz uczestniczyć w pokazach makijażu, co na pewno zainteresuje niejedną Panią. Drogeria Natura posiada również swoje gazetki, z których dowiedzieć się można o aktualnych promocjach. Nowe gazetki pojawiają się, co dwa tygodnie. Na terenie całej Polski, istnieje już ponad 250 tych sklepów z kosmetykami.

2 Comments

  1. 5 sierpnia '13

    Ja lubię bardzo chodzić do Drogerii Natura, ponieważ jest tam bardzo duży wybór kosmetyków, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Mam tą drogerię u siebie w mieście.

  2. 2 września '13

    Jest to moja ulubiona drogeria z kosmetykami. Regularnie przeglądam ulotki promocyjne, a także chodzę tam na zakupy. Jest tam bardzo duży wybór kosmetyków do makijażu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>