Napisane przez dnia 04-09-2013 w Różne | Brak komentarzy

Lifting twarzy – metody

Jest dziś jednym z podstawowych metod stosowanych w kosmetyce estetycznej. Pozwala na ogólne odmłodzenie wizerunku. Jednak lifting twarzy, bowiem o nim mowa, sam w sobie ma dziś niejedno oblicze. Znany jest od kilkudziesięciu lat. W tym czasie jednak chirurgia jak i kosmetologia poszly naprzód, tak więc zabieg lliftingu twarzy nie musi byc dziś zabiegiem tak bardzo inwazyjnym jak jeszcze dwadzieścia lat temu.


Kiedyś lifting polegał po prostu na operacji twarzy – podciągnięciu zwisającej skóry celem poprawy jej napięcia na policzkach.

Z wiekiem skóra traci bowiem…

Z wiekiem skóra traci bowiem elastyczność, co uwidaczania się jako opadanie policzków pod wpływem grawitacji, a także jako zwiotczenie wszystkich mięśni twarzy. zabieg liftingu twarzy pozwala z tym skutecznie walczyć – skóra staje się ponownie świeża i odpowiednio napięta, a taknki – ujędrnione. Jednak współczesny lifting twarzy jest całkiem innym zabiegiem i odbywa się już niemal zawsze bez użycia skalpela.

Lifting twarzy – metody – galeria

Ten sam cel można bowiem osiągnąć różnymi, nie inwazyjnymi metodami, takimi jak: stymulacja skóry właściwej mikro elektro prądami, zastosowanie fal radiowych celem rozerwania i ponowego odbudowania włókien kolagenowych, czy ogrzewanie cery twarzy przy pomocy głowicy emitującej podczerwień. co najważniejsze, lifting twarzy wykonany takimi metodami jest względnie szybki, bardzo bezpieczny, a na efekty nie trzeba czekac długo.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>