Pata meridol – skuteczna ochrona zębów i dziąseł

Napisane przez dnia 03-08-2016 w Fotografia | Brak komentarzy

Pata meridol – skuteczna ochrona zębów i dziąseł

W dzisiejszych czasach, mimo rozwoju nauki, techniki oraz technologi, wiele osób walczy z różnorodnymi dolegliwościami ze strony uzębienia. Próchnica, krwawiące dziąsła, bóle zębów czy nieprzyjemny oddech spędzają nam niemal każdego dnia sen z powiek.Marzymy o pięknym, zdrowym, zachwycającym uśmiechu,…

Marzymy o pięknym, zdrowym, zachwycającym uśmiechu, który odgrywa tak istotną rolę zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Nasze zęby bezustannie narażone są na działanie różnorodnych bakterii, które bezpardonowo i bezlitośnie atakują przede wszystkim nasze szkliwo, stąd też istotne stają się nie tylko regularne wizyty u stomatologa czy racjonalna dieta, ale również odpowiednia higiena jamy ustnej.

Bardzo ważnym jej elementem jest bowiem dobór właściwej pasty do zębów, która zapewni naszym zębom oraz dziąsłom długotrwałą ochronę przed działaniem szkodliwych bakterii. Warto sięgnąć po wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju pastę meridol, zawierającą w swoim składzie aminofluorek oraz fluorek cynawy, dzięki czemu tworzy na płytkach nazębnych barierę ochroną na wiele godzin po zakończeniu szczotkowania.

Pasta meridol chroni również zęby przed próchnicą, która jest niezwykle niebezpieczna dla naszych zębów i dziąseł, prowadząc do nieodwracalnych zmian i uszkodzeń. Co więcej pasta meridol jest doskonałym preparatem na regeneracją podrażnionych dziąseł, dlatego poleca ją zdecydowana większość stomatologów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>