Napisane przez dnia 14-03-2017 w Medycyna | Brak komentarzy

Leki dostępne przez internet.

Sprzedaż na odległość rośnie z każdym rokiem i jest coraz bardziej popularna. Każdy sklep ma swój odpowiednik w sieci i jest to zupełnie naturalne zachowanie na wolnym rynku. Do tego schematu dołączają powoli apteki farmaceutyczne. Co można kupić w takiej właśnie aptece. Czy są tam również dostępne lekarstwa na receptę.


sposoby na przeziębienie

Foto: pixabay.com

Czy ceny są dużo bardziej konkurencyjne,…

Czy ceny są dużo bardziej konkurencyjne, niż w punkcie stacjonarnym. Naszym przykładem będzie jedna z internetowych aptek w Łodzi, która istnieje od kilku lat i jest jedną z pierwszych, jaka powstała na rynku polskim. Co sprawia, że klienci wolą dokonywać zakupów leków drogą elektroniczną. Przecież każdemu zależy na tym, by lekarstwa wykupić jak najszybciej. Oczywiście jest to prawda, jednak dotyczy ona preparatów, których nie znajdziemy w sieci internetowej.

Chodzi przede wszystkim o leki na…

Chodzi przede wszystkim o leki na receptę. Omawiana przez nas apteka internetowa w Łodzi nie posiada medykamentów na receptę. Jest to nie możliwe, by mogła je sprzedawać z oczywistych względów. Głównie chodzi o brak możliwości okazania recepty przed wykupieniem leku.

sposoby na przeziębienie

Foto: pixabay.com

Być może w przyszłości taka sytuacja zaistnieje, możliwe, że stanie się to bardzo szybko, ale na obecną chwilę w aptece internetowej można kupić popularne medykamenty, jak tabletki na przeziębienie, ból głowy, migrenę, bóle gardła i tym podobne. Te leki są wydawane bez recepty, a ich ceny w sieci są o wiele niższe. Apteka nie musi utrzymywać lokalu w dobrej lokalizacji. Wystarczy zwykły magazyn, komputer i osoby, które wszystko obsługują. Takich aptek w internecie pojawia się coraz więcej, więc śmiało możemy z nich korzystać.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>