Napisane przez dnia 07-11-2013 w Różne | 1 komentarz

Chudnij zdrowo!

Mimo zapewnień ze strony naszych mężczyzn, że kochanego ciała nigdy za wiele, zdajemy sobie sprawę jak ważna jest perfekcyjna sylwetka w dzisiejszym świecie. Ogłoszenia o pracę wręcz krzyczą: „poszukiwana osoba o miłej aparycji”, „wymagany nienaganny wygląd”, prezencja staje się więc jednym z kryterium dostania stanowiska.Galeria

Dodatkowo, która z nas nie jest zadowolona z tęsknych spojrzeń mężczyzn kierowanych w naszą stronę. Wreszcie więc znajdujemy w sobie tyle odwagi, aby zacząć żmudny proces odchudzania. Katujemy się najróżniejszymi dietami, a często zamiast upragnionych efektów tylko podupadamy na zdrowiu. Bowiem jeśli chcemy zgubić zbędne kilogramy, warto już od początku być świadomym tego, że tylko zdrowe odchudzanie nam to umożliwi.

Co to znaczy zdrowe odchudzanie i…

Co to znaczy zdrowe odchudzanie i na czym ono polega. Na pewno nie na tym, aby z dnia na dzień praktycznie całkowicie rezygnować ze spożywania wszelkich pokarmów. Zdrowy odchudzany człowiek nie może rezygnować z potraw, które zawierają niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witaminy i minerały. Dobra aparycja, czy tęskne spojrzenia mężczyzn owszem są ważne, ale nie kosztem naszego zdrowia, bo pamiętajmy, że zdrowie mamy tylko jedno.

Odchudzanie zdrowe łączy się nierozerwalnie ze spożywaniem odpowiedniej ilości owoców i warzyw, a także z regularnym uprawianiem sportu, który pomoże nam zrzucić zbędne kalorie. Walka o perfekcyjną sylwetkę nie może odbywać się kosztem powodowania zagrożeń dla naszego organizmu. Zdrowe odchudzanie to odchudzanie skuteczne, nie powodujące żadnych konsekwencji.

One Comment

  1. 30 listopada '13

    Ja się obecnie odchudzam i mam nadzieję, że uda mi się zrzucić minimum 10 kg. Zmieniłem swoją dietę na zdrową, zawierającą dużo owoców i warzyw. Ma ona mało kalorii. Będę także regularnie ćwiczyć.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>