Napisane przez dnia 03-12-2013 w Różne | Brak komentarzy

Idzie wiosna

Dni robią się coraz dłuższe, słońce świeci coraz mocniej i jest cieplej. Mam dość wrażliwe oczy, więc przy takiej pogodzie muszę nosić okulary słoneczne. Bez nich oczy natychmiast zaczynają mi łzawić, robią się czerwone i puchną, naprawdę nic przyjemnego.


skoda auto poland

Foto: pixabay.com

Dlatego muszę mieć okulary słoneczne…

Dlatego muszę mieć okulary słoneczne dobrej jakości i z naprawdę dużym filtrem, a za takie trzeba sporo zapłacić. W końcu zdrowie jest najważniejsze, a zresztą już niejednokrotnie przekonałam się, że lepiej zapłacić za coś więcej niż kupować tandetę, która do niczego się nie nadaje. Miałam w planach wyjazd z synkiem nad może, musieliśmy, więc zacząć się powolutku szykować. Pierwsze, co spakowałam to oczywiście moje okulary słoneczne, bez nich nie mogłabym nawet prowadzić samochodu.

Zrobiłam ciepłą herbatkę do termosu, kilka kanapek, wzięłam chusteczki higieniczne i krem z filtrem. Dla synka również miałam okulary słoneczne, niestety odziedziczył po mnie tą okropna wrażliwość. Zanieśliśmy wszystkie potrzebne rzeczy do samochodu i ruszyliśmy w drogę. Widoki były przepiękne, synek podziwiał klucze powracających żurawi, gęsi i kaczek, obserwował biegające po polach sarny i usilnie próbował zrobić im zdjęcia.

skoda auto poland

Foto: pixabay.com

Po chwili dojechaliśmy na miejsce, zaparkowałam auto, wzięliśmy koszyk z jedzeniem i ruszyliśmy na spacer brzegiem morza. Było naprawdę miło, karmiliśmy łabędzie i mewy, a w powietrzu czuć już było wiosnę. Do domu wróciliśmy dopiero późnym wieczorem, uśmiechnięci i zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>