Krople na zmęczone i podrażnione oczy

Napisane przez dnia 04-04-2014 w Medycyna | Brak komentarzy

Krople na zmęczone i podrażnione oczy

Każdy zmysł jaki posiadamy ma swoje ograniczenia i może być w pewnym stopniu przeciążony. Negatywnie na słuch działa hałas na ulicach miast czy głośno słuchana muzyka. Nasz węch może dostać w kość od dużej ilości perfum w drogerii lub poprzez zapachy substancji toksycznych. Najbardziej narażony na uszkodzenia jest wzrok.Jego przesilenia to standard w…

Jego przesilenia to standard w dzisiejszym świecie ponieważ wszędzie otaczają nas przeróżne ekrany i wyświetlacze. W sklepach wielobranżowych oraz aptekach można dostać przeróżne suplementy diety mające dobrze wpływać na wzrok. Zgodzę się z tym, że odżywianie ma wpływ na każdy ze zmysłów oraz ogólną zdrowie ciała.

Jednak samo zastosowanie pigułek połączonych ze zdrowym żywieniem to za mało. Gdy dochodzi od uszkodzenia oka lub jego mocnego przeciążenia ratunkiem są tylko krople. Chodzi o substancje, która nie tylko posiada skład naturalnych ludzkich łez ale również substancje mające zregenerować uszkodzone miejsca. Dla ludzi, który przebywają długo przed różnymi ekranami przygotowano krople do oczu Visine mające w swojej nazwie słowo „zmęczone”.

Klasyczne krople tej marki stanowią element leczenia obrzęków i zaczerwienień oka związane z jego urazem fizycznym lub przeciążeniem. Niektóre rodzaje kropli są w pełni bezpieczne i nie trzeba ich wcześniej omawiać z lekarzem rodzinnym. Jednak odmiana stosowana w leczeniu lub rekonwalescencji musi być poprzedzona wizytą u lekarza. Nie wolno ryzykować ich stosowania na własną rękę ponieważ wzrok to najcenniejszy ze zmysłów jaki posiadamy.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>