Napisane przez dnia 01-07-2014 w Medycyna | Brak komentarzy

Suplementacja dla mam – Ladee Vit

Odpowiednia suplementacja jest nam potrzebna w różnych okresach życia i w wielu sytuacjach. Oczywiście istotny jest rodzaj suplementu, jego prawidłowe stosowanie oraz fakt, który podkreślają producenci, lekarze i farmaceuci. Otóż żaden suplement nie powinien zastępować zdrowego trybu życia, czyli odpowiedniej diety i zdrowej dawki ruchu. Szczególnym okresem w życiu jest niewątpliwie przygotowanie do macierzyństwa, ciąża oraz naturalne karmienie.W tym okresie suplementacja jest…

W tym okresie suplementacja jest ważna, ale na pewno powinna być zalecona i skonsultowana z lekarzem. Wśród wielu dostępnych dziś preparatów warto zwrócić uwagę na Ladee Vit. Jest to starannie opracowana kompozycja witamin, minerałów i zdrowych kwasów tłuszczowych. Nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać o tym, że ciąża, macierzyństwo, karmienie to dla kobiety okres tak piękny, jak i trudny.

Organizm przyszłej i świeżo upieczonej mamy jest narażony na szczególnie intensywną eksploatację, a co za tym idzie większe jest zapotrzebowanie na składniki mineralne, odżywcze oraz witaminy. Oczywiście nie należy podchodzić do tego w myśl zasady – jem za dwoje. Nie chodzi bowiem o to by się przejadać i nabierać zbędnych kilogramów. Istotne jest dostarczenie niezbędnych składników. Dlatego w okresie ciąży, podczas karmienia piersią ważna jest również suplementacja. Dla wielu kobiet odpowiednim preparatem będzie Ladee Vit.

Galeria

kwas hialuronowy

Foto: pixabay.com

witaminy i minerały

Foto: pixabay.com

Kompozycja 11 witamin, 7 minerałów i zdrowych kwasów Omega 3 to doskonałe uzupełnienie diety kobiety w ciąży i karmiącej. Warto zaznaczyć, że w składzie Ladee Vit znajdziemy łatwo przyswajalne kwasy tłuszczowe EPA i DHA. Na liście witamin są zaś m. in. niezbędne witaminy C, B3, B1, B2, B6, B5, kwas foliowy, witamina E, D3, B12 oraz biotyna. Ten dobroczynny koktajl uzupełniają magnez, mangan, żelazo, cynk, jod, selen oraz miedź.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>