Rubialine – dla wrażliwej, wymagającej cery

Napisane przez dnia 19-07-2014 w Medycyna | Brak komentarzy

Rubialine – dla wrażliwej, wymagającej cery

Francuskie kosmetyki to nie tylko eleganckie perfumy, produkty do makijażu z najwyższej półki. Kraj ten znany jest również z doskonałych kosmetyków specjalnego zastosowania. Takich jak np. dermokosmetyki z Laboratorium SVR. Firma ta oferuje szeroki wybór dermatologicznych preparatów, które wspomagają leczenie, terapię wielu problemów ze skórą. Kosmetyki są dostępne w seriach dedykowanych różnym problemom dermatologicznym.Jedną z nich jest Rubialine…

leczenie kaszlu

Foto: pixabay.com

Jedną z nich jest Rubialine. Mamy tu wybór produktów, które są nieodzowne w przypadku skóry wrażliwej, skłonnej do podrażnień i tzw. rumienia. Jest to z reguły skóra nadmiernie reaktywna. Bardzo często w przypadku takiej trudnej cery pojawia się także wyzwanie jakim jest trądzik różowaty. Wynika to z faktu, iż utrwalony rumień to ryzyko teleangiektazji. Problem z nadreaktywną cerą i skórą wynika w dużej mierze z trudności związanych z diagnozą przyczyn.

Jak się okazuje taka reakcja skóry…

Jak się okazuje taka reakcja skóry może wynikać ze stresu, zmiany temperatury otoczenia, spożycia gorących albo pikantnych dań lub alkoholu. Co za tym idzie trudno wyeliminować albo ograniczać znacznie działanie bodźca. Kosmetyki z serii Rubialine to doskonały środek, który nie tylko redukuje widoczne objawy, ale również leczy podrażnioną skórę. Linia Rubialine to kompleksowy asortyment dermokosmetyków. Znajdziemy tu żel micelarny do czyszczenia skóry a także doskonalą wodę micelarną.

kosmetyki

Foto: pixabay.com

Kosmetykiem, po który chętnie sięgnie wiele osób jest krem do skóry naczyniowej albo Rubialine Riche do skóry suchej i bardzo suchej, ze skłonnością do podrażnień. Warto także kupić krem z filtrem SPV 50. Latem jest praktycznie nieodzowny podczas wypraw urlopowych, na plażę. Istotne jest, że ten krem ochronny skutecznie redukuje uczucie gorąca na podrażnionej skórze. Podobnie jak i inne kosmetyki SVR, również linia Rubialine jest dostępna głównie w aptekach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>