Dla przyszłych mam – Femibion Natal 2 Plus

Napisane przez dnia 16-08-2014 w Medycyna | Brak komentarzy

Dla przyszłych mam – Femibion Natal 2 Plus

Suplementacja to jeden z ważnych sposobów dbania o zdrowie. Bez wątpienia w życiu kobiety nie brakuje takich okresów, w których suplementacja ma szczególne znaczenie. Na pewno będzie to czas, kiedy kobieta planuje macierzyństwo i chce jak najlepiej przygotować swój organizm do tej pięknej ale wymagającej roli. W okresie ciąży, karmienia piersią i opieki nad maleństwem, również niezbędne są składniki odżywcze, minerały, witaminy w odpowiednich dawkach i postaci. Marka Femibion to suplementy opracowane specjalnie dla kobiet, które dopiero zadebiutują w roli mamy, dla tych, które już urodziły i tych, którym marzy się macierzyństwo.


kwas hialuronowy

Foto: pixabay.com

Jednym z produktów jest Femibion Natal…

Jednym z produktów jest Femibion Natal 2 Plus, suplement opracowany z myślą o kobietach w ciąży, jak i tych, które karmią naturalnie. Femibion Natal 2 Plus jest przeznaczony dla kobiet po 13 tygodniu ciąży i tych, które już urodziły. Zawiera optymalną kombinację składników mineralnych, odżywczych, witamin. Jak wszystkie preparaty tej serii, również Femibion Natal 2 Plus dostarcza unikatowe połączenie folianów, niezbędnych przyszłym i młodym mamom. Jest to jedyny produkt, który zawiera zarówno kawas foliowy, jak i metafolinę. Jak wiadomo kwas foliowy to witamina z grupy B, natomiast metafolina, czyli metyfolian wapnia jest aktywną formą folianu. Poza tym zalecana dawka Femibion Natal 2 Plus dostarcza wielu innych cennych elementów, takich jak witaminy z grupy B: tiamina, ryboflawina, B 6 i B 12. Ponadto zawiera witaminy C, D i E oraz biotynę, kwas pantotenowy oraz niacynę, jod, magnez i żelazo. Ten doskonale skomponowany koktajl witamin, minerałów pozwala skutecznie zadbać o przemianę materii, funkcjonowanie układu nerwowego, krwionośnego.

Wzmacnia kości, naczynia krwionośne, chroni przed wolnymi rodnikami. Femibion Natal 2 Plus zapewnia zdrową, ładną skórę, mocne włosy, stymuluje procesy tworzenia zasobów energetycznych. Dzięki zawartości żelaza Femibion Natal 2 Plus pomaga w produkcji czerwonych krwinek, hemoglobiny. Można zatem powiedzieć, ze suplement kompleksowo dba o organizm kobiety.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>