Modelowanie sylwetki – suplement Edixal

Napisane przez dnia 01-09-2014 w Medycyna | Brak komentarzy

Modelowanie sylwetki – suplement Edixal

Suplementy wpierające w walce ze zbędnymi kilogramami i tkanką tłuszczową to bardzo szeroki asortyment. Wynika to oczywiście z ogromnego zainteresowania tą tematyką i skutecznymi metodami na zdrową sylwetkę. Należy oczywiście pamiętać, że nie ma innego sposobu niż zastosowanie zdrowej, zbilansowanej diety i aktywności fizycznej. Nie doraźnie, ale jako sposób na życie. Niewątpliwie suplement, taki jak Edixal stanowi duże i efektywne wsparcie w staraniach o uzyskanie i utrzymanie szczupłego ciała.Zaletą jest tu skuteczne działanie…

Zaletą jest tu skuteczne działanie termogeniczne oraz stymulujące spalanie tkanki tłuszczowej i metabolizm tłuszczów. Edixal jest produktem opartym o naturalne składniki, które podnoszą termogenezę oraz spalają niepotrzebny tłuszcz w tkance podskórnej. Jest to preparat ceniony za skuteczność i działanie w najbardziej problematycznych obszarach ciała, czyli w biodrach, na udach, pośladkach, brzuchy czy ramionach. Z czego wynika skuteczność suplementu Edixal. Oczywiście z zastosowania optymalnej kombinacji składników aktywnych.

Przy czym warto zaznaczyć, że Edixal jest oparty na składnikach naturalnych. W składzie preparatu znajduje wiele elementów znanych i stosowanych w dietach, suplementach i kosmetykach wyszczuplających, odchudzających, termogenicznych. Są to wyciąg z zielonej herbaty, wyciąg z kakao, z chilli, z imbiru, żeńszenia koreańskiego oraz z guarany. Na skuteczność preparatu wpływa także zawartość ekstraktu z liści oliwki oraz L-karnityny.

Bardzo istotne jest termogeniczne działanie Edixalu, szczególnie, że dla szczuplej sylwetki ważny jest ruch i aktywność fizyczna. Edixal zażywany 1-2 godziny przez albo po treningu znacznie podnosi jego efektywność, przedłuża efekty działania. Zastosowanie w suplemencie zielonej herbaty, guarany przyspiesza spalanie tkanki tłuszczu oraz daje zasoby energii do aktywności fizycznej. Edixal jest dostępny w opakowaniach, w których jest 60 miękkich, żelowych kapsułek.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>