Włosy jak marzenie – Vichy ampułki i szampony

Napisane przez dnia 03-02-2015 w Medycyna | Brak komentarzy

Włosy jak marzenie – Vichy ampułki i szampony

Perspektywa pojawiających się zakoli, coraz mniej włosów na czubku głowy – to koszmar niejednego mężczyzny. Również kobietom nie są obce niepokoje o jakość i gęstość fryzury. Tymczasem nadmierne wypadanie włosów może mieć naprawdę różne podłoże. Od genetyki przez stres po rekonwalescencję czy zażywane leki. Warto na pewno walczyć z takimi objawami, a także stosować szeroko rozumianą profilaktykę.


nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

Bardzo dobrym, skutecznym sposobem są tzw…

Bardzo dobrym, skutecznym sposobem są tzw. dermokosmetyki, wśród których na szczególną uwagę zasługuje marka Vichy ampułki, szampony, odżywki, czyli naprawdę kompleksowe podejście do problemu. Stresy, tempo życia, zanieczyszczone środowisko, niewłaściwa dieta, czynniki genetyczne – to podstawowe przyczyny osłabienia włosów i ich nadmiernego wypadania. W odpowiedzi na ten naprawdę poważny dla wielu osób problem firmy farmaceutyczne, laboratoria dermokosmetyczne oferują wiele mniej lub bardziej skutecznych rozwiązań. W przypadku marki Vichy można mówić o preparatach skutecznych i sprawdzonych.

Zaleca się zarówno stosowanie szamponów z serii DECROS, jak również silnie działające Vichy ampułki – Kuracja przeciw wypadaniu włosów o potrójnym działaniu dla kobiet oraz seria dla mężczyzn. Skuteczność preparatu wynika z zastosowanej formuły opartej na Aminexilu oraz substancji SP 94 odpowiedzialnej za wytwarzanie budulca, jakim są ceramidy. Aminexil chroni korzenie włosowe, a także stymuluje mikrokrążenie krwi.

nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

Odbudowa, ochrona, regeneracja w sygnowanych przez Vichy ampułkach to doskonała podstawa do zastosowania dalszej terapii poprzez DECROS Neogenic Kurację stymulującą wzrost nowych włosów. Działanie tego preparatu to przede wszystkim Stemoxydina, czyli substancja wpływająca na komórki macierzyste, pobudzająca cebulki włosowe i w konsekwencji stymulująca wzrost włosów. Kropką nad i w kuracji spod znaku Vichy jest stosowanie odpowiedniego szamponu z serii DECROS.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>